Catering dietetyczny FitDiet w Bydgoszczy

O Bydgoszczy mówi się, że jest prawdziwą kuźnią talentów sportowych. Oprócz sportowców, mieszka tam wielu mieszkańców dbających o zdrowie. Podstawą zdrowego stylu życia jest dobra dieta. Jak Ty o nią dbasz? Jeżeli chcesz się poprawić, wystarczy zamówić FitDiet. Darmowa dostawa już dziś!

Od teraz oferujemy naszą nową promocję. Bezpłatna dostawa na terenie całej Bydgoszczy! Przed zamówieniem upewnij się, czy Twoja lokalizacja na pewno leży w strefie darmowych dostaw. Możesz to zrobić, kontaktując się bezpośrednio z naszym doradcą.

Nasz kurier zapuka do Twoich drzwi każdego dnia od poniedziałku do soboty, wręczając Ci smakowite i zdrowe posiłki na cały tydzień. Masz pewność, że jedzenie jest dobre i świeże. To 5 sycących posiłków na cały dzień!

Jesteś sportowcem albo po prostu dbasz o zdrowie i nie masz czasu na gotowanie? Zamów pudełka Fit Diet z bezpłatną dostawą do wyznaczonego miejsca. Wystarczy, że skorzystasz z naszego sklepu internetowego.

FitDiet – zdrowa dieta dla Ciebie! Od teraz darmowa dostawa na terenie Bydgoszczy!

Obszar darmowej dostawy w Bydgoszczy

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982