Catering dietetyczny FitDiet w Gdańsku !

Chcemy, aby wszyscy nasi klienci mieli możliwość cieszenia się smacznym i zdrowym cateringiem dietetycznym. Dlatego oferujemy darmową dostawę na terenie Gdańska i okolicy. Wybierz swoją dietę pudełkową, skontaktuj się z nami i oczekuj kuriera ze swoim boksem! Aby to zrobić, złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym lub przez infolinie. Nasi konsultanci czekają na Twoje zamówienie.

Darmowa dostawa jest już dostępna na terenie Gdańska. Zamawiasz pyszny catering dietetyczny na stronie sklepu internetowego, telefonicznie lub mailowo, cieszy się smakiem sezonowych składników, tracisz wagę, a za wszystko to płacisz mniej niż http://sklepkiedykolwiek!

Nasz kurier przywiezie Ci 5 zbilansowanych posiłków każdego poranka o ustalonej wcześniej godzinie. Do domu lub do biura! Na siłownię lub na spotkanie! Jeśli odpowiada Ci taka wizja – koniecznie przy zamówieniu podaj szczegółowe informacje i swój adres – dzięki temu nasi kurierzy mogą pracować jeszcze sprawniej.

FitDiet oferuje bezpłatną dostawę na terenie Gdańska. Zamów i korzystaj! Ciesz się zdrowiem i nie płać za kuriera.

Obszar darmowej dostawy

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982