Catering dietetyczny FitDiet w Gdyni !

Pragniemy, aby pyszne dania FitDiet były u Ciebie każdego dnia o wybranej przez Ciebie godzinie. Wyobraź sobie, że to koniec podjadania niezdrowych przekąsek w pracy, koniec z szykowania kanapek w pośpiechu i jedzenia niezdrowych fast-foodów. Zdrowa dieta jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Od teraz z bezpłatną dostawą na terenie Gdyni i najbliższej okolicy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przygotowywanie zdrowych posiłków nie jest najłatwiejsze. Wszystko wymaga czasu, zaangażowania i wyrzeczeń. Ale czy na pewno? W FitDiet postanowiliśmy to zmienić, dlatego naszym klientom oferujemy pyszny catering dietetyczny z darmową dostawą w Gdyni.

Boksy FitDiet to starannie dobrane, najświeższe, sezonowe składniki, przyrządzone i przygotowane przez naszego szefa kuchni… zapakowane w wygodne opakowanie, które zostanie Ci dostarczone prosto do rąk własnych w trybie priorytetowym. To Ty wybierasz datę, godzinę i miejsce. To wszystko przyprawiamy darmową dostawą w Gdyni.

Chcesz skorzystać z naszej propozycji? Wejdź na nasz sklep internetowy lub zadzwoń do nas już dziś.

 

FitDiet – Twój pyszny catering dietetyczny od teraz z bezpłatną dostawą w Gdyni.

Obszar darmowej dostawy w Gdyni oraz Trójmieście

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982