[:pl]

Catering dietetyczny FitDiet na terenie województwa świętokrzyskiego

Nie masz czasu na codzienne przygotowywanie posiłków w domu? Chcesz żyć zdrowiej i żywić się lepiej? Szukasz zdrowej przekąski w pracy, ale pod ręką masz tylko sklep z batonami i chipsami? Zostaw to nam. W Kielcach też dostarczamy za darmo! Oznacza to, że codziennie otrzymasz swoje zamówione jedzenie prosto do ręki. A to wszystko za 0 zł! Bez dodatkowych opłat!

Prezentujemy Ci dziś naszą specjalną usługę – bezpłatną dostawę na terenie wybranych miejscowości województwa świętokrzyskiego.  Skontaktuj się z nami i zobacz, czy Twój region znajduje się w strefie dostawy za free. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Brawo! Od teraz każdego dnia będziesz mógł cieszyć się zdrowym, wartościowym i pysznym posiłkiem, które bezpośrednio trafi do Twoich rąk. A co z pozostałymi dniami? O to też zadbaliśmy. Przygotujemy Ci dodatkowe porcje na każdy dzień tygodnia. W ten sposób będziesz mógł jeść zdrowo przez cały tydzień. Pobudzające śniadanie w poniedziałek? Świetnie, nie ma to jak zacząć tydzień z przytupem! Pyszne i świeże przekąski we wtorek? Nie ma problemu. Zapomnij o pączkach i batonikach! Zdrowa i pełnowartościowa kolacja w środę? Tylko daj nam z znać, a przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie. I tak przez 7 dni w tygodniu. Bądź fit i ciesz się życiem!

Jeszcze jedna sprawa na koniec. Przy zamówieniu prosimy Cię o podanie szczegółowych informacji dotyczących adresu dostawy. To ułatwi naszemu kurierowi odnalezienie Cię i dotarcie do Twojego biura lub domu. Możesz to zrobić telefonicznie lub poprzez sklep internetowy.

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą bardzo prosimy o bezpośredni kontakt.

Miejscowości w województwie świętokrzyskim z bezpłatną dostawa

Cedzyna
Dąbrowa
Domaszowice
Janów
Kielce
Masłów Drugi
Masłów Pierwszy
Słowik
Szczukowskie Górki
Wola Kopcowa

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982