Catering dietetyczny FitDiet w Łodzi

Dobra forma przez cały rok? Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne! Już dzisiaj możesz złożyć zamówienie w FitDiet i otrzymać darmową dostawę!

Zamówienia realizujemy na terenie całej Łodzi. Skontaktuj się z naszym doradcą, aby dowiedzieć się, czy Twoje miejsce zamieszkania znajduje się w strefie z darmową dostawą.

Jeśli chcesz zajadać się smakowitymi daniami i niezwykłymi pysznościami, zamów FitDiet z bezpłatną dostawą! Świeże posiłki będą do Ciebie dostarczane pod Twoje drzwi w godzinach porannych. Dbamy o to, aby dania były nie tylko sycące i zbilansowane, ale także przygotowane ze starannie dobranych i składników.

Cenisz sobie zdrowie, a jednocześnie nie masz czasu na przygotowanie posiłku? Zamów posiłki FitDiet z darmową dostawą wprost do drzwi Twojego domu lub biura. Wystarczy wejść na nasz sklep internetowy lub zadzwonić do biura, aby cieszyć się pysznymi daniami na terenie całej Łodzi.

FitDiet – zdrowa dieta dla Ciebie! Od teraz darmowa dostawa na terenie Łodzi!

Obszar darmowej dostawy w Łodzi

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982