Catering dietetyczny FitDiet w Sopocie !

Nie masz czasu na codzienne przygotowywanie jedzenia? Nie chcesz zamawiać niezdrowych i tuczących fast-foodów? Zostaw to nam. Od teraz każdy mieszkaniec Sopotu i okolicy może cieszyć się darmową dostawą pysznych posiłków FitDiet. Zamów swój catering dietetyczny, spytaj, czy Twoja lokalizacja jest objęta promocją i ciesz się życiem.

Boksy FitDiet to starannie przygotowane dania na każdą porę dnia – śniadanie, obiad i kolację. To szczegółowo wyselekcjonowane, najlepsze składniki, przyrządzone w zdrowy i smaczny sposób. Od teraz możesz zamawiać nasze pudełka bez dodatkowych opłat za dostawę.

Skorzystaj z naszego sklepu internetowego lub zadzwoń do nas i pytaj o szczegóły. Zamów swój ulubiony zestaw i zapomnij o reszcie. W razie pytań, problemów lub wątpliwości skontaktuj się z naszym działem obsługi. Smaczne i zdrowie odżywianie nigdy nie było takie proste!

FitDiet – jedz zdrowo i nie przepłacaj. Dajemy Ci darmową dostawę na terenie Sopotu.

Obszar darmowej dostawy w Sopocie oraz Trójmieście

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982