Catering dietetyczny FitDiet we Wrocławiu

Wrocław to miasto parków, zielonych przestrzeni i powietrznych siłowni. To także doskonałe miejsce, aby zadbać o swoje zdrowie. Od teraz jest to jeszcze prostsze! FitDiet startuje z darmową dostawą na terenie całego miasta.

Nasza nowa promocja dotyczy każdego, kto troszczy się o swoją formę oraz dobre zdrowie. Dostarczamy nasze posiłki w całym Wrocławiu. Uwaga! Przed złożeniem zamówienia skonsultuj się z naszym doradcą, który podpowie Ci, czy Twoje miejsce zamieszkania lub biuro znajduje się w strefie z bezpłatną dostawą.

Od dzisiaj już nie musisz martwić się o to, czy Twoje posiłki są odpowiednio zbilansowane! Od poniedziałku do soboty zadba o to nasz kurier, który każdego dnia dostarczy Ci pełnowartościowe i zdrowe posiłki. To pięć pysznych dań na cały dzień! Nie wahaj się! Sprawdź nasz sklep internetowy i zamów nasze boxy wprost pod Twoje drzwi.

Od teraz ciesz się darmową dostawą i świeżą żywnością także we Wrocławiu.

Obszar darmowej dostawy we Wrocławiu

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982