Codzienne dostawy na terenie województwa śląskiego !

O Katowicach mawia się, że jest centrum nowych form! A jak z Twoją formą? Jeśli chcesz o nią zadbać, FitDiet jest na wyciągniecie ręki. Zamów darmową dostawę już dziś!

Od teraz czeka na Ciebie nasza nowa promocja. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całej Aglomeracji Śląskiej. Przed zamówieniem sprawdź, czy Twoja lokalizacja na pewno leży w strefie darmowej dostawy. Zrobisz to kontaktując się bezpośrednio z naszym doradcą!

Nasz kurier zapuka do Twoich drzwi codziennie od poniedziałku do soboty, obdarowując Cię smakowitymi i zdrowymi daniami na cały tydzień. W ten sposób masz pewność, że nasze jedzenie jest zawsze świeże i smaczne!

Dbasz o zdrowie, nie masz czasu na przygotowywanie własnych posiłków? Zamów boxy FitDiet z bezpłatną dostawą do domu lub biura. Sam wybierasz! Wystarczy, że wejdziesz na nasz sklep.

FitDiet – zdrowa dieta specjalnie dla Ciebie! Od teraz z darmową dostawą w wielu miejscowościach na terenie województwa śląskiego!

Miejscowości w województwie śląskim z bezpłatną dostawa

Będzin
Bytom
Chorzów
Chudów
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Gierałtowice
Gliwice
Gostyń
Jaworzno
Katowice
Kobiór
Lędziny
Łaziska Górne
Mikołów
Mysłowice
Ornontowice
Orzesze
Paniówki
Piekary Śląskie
Przyszowice
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Szałsza
Świętochłowice
Tychy
Wyry
Zabrze

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982