Codzienne dostawy na terenie Aglomeracji Śląskiej !

O Katowicach mawia się, że jest centrum nowych form! A jak z Twoją formą? Jeśli chcesz o nią zadbać, FitDiet jest na wyciągniecie ręki. Zamów darmową dostawę już dziś!

Od teraz czeka na Ciebie nasza nowa promocja. Oferujemy bezpłatną dostawę na terenie Katowic i całej Aglomeracji Śląskiej. Przed zamówieniem sprawdź, czy Twoja lokalizacja na pewno leży w strefie darmowej dostawy. Zrobisz to kontaktując się bezpośrednio z naszym doradcą!

Nasz kurier zapuka do Twoich drzwi codziennie od poniedziałku do soboty, obdarowując Cię smakowitymi i zdrowymi daniami na cały tydzień. W ten sposób masz pewność, że nasze jedzenie jest zawsze świeże i smaczne!

Dbasz o zdrowie, nie masz czasu na przygotowywanie własnych posiłków? Zamów boxy FitDiet z bezpłatną dostawą do domu lub biura. Sam wybierasz! Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz na stronie WWW.

FitDiet – zdrowa dieta specjalnie dla Ciebie! Od teraz z darmową dostawą w Katowicach i okolicy!

Obszar darmowej dostawy

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982