Zadzwoń lub wypełnij formularz. Jeśli nie wiesz jaka dieta jest dla Ciebie odpowiednia dietetyk FitDiet chętnie odpowie na Twoje pytania.
Każdego dnia zespół kucharzy FitDiet pod okiem dietetyków skomponuje Twoje posiłki. Wszystkie dania przygotowujemy w profesjonalnej kuchni oraz pakujemy w opakowania jednorazowe.
Bezpłatnie, codziennie rano dostarczymy paczkę pod Twoje drzwi. Posiłki mogą być dowiezione zarówno do Twojego domu, jak również pod inny dowolnie wskazany adres (np. do pracy). Możesz też przerwać dostawy na dowolny okres lub zażądać dostawy pod alternatywny adres (nawet do innej miejscowości). Sprawdź obszar naszych dostaw.
Każdego poranka, razem z dostawą otrzymasz aktualne menu oraz informacje, które z potraw sugerujemy podgrzać przed spożyciem. Posiłki dostarczamy w pojemnikach jednorazowych, które możesz przechowywać w lodówce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Jeśli nie masz możliwości skorzystania z lodówki to zamów dietę w torbie termicznej, która utrzymuje obniżoną temperaturę. Dowiedz się więcej na temat torby termicznej.