Codzienna, bezpłatna dostawa na terenie Aglomeracji warszawskiej oraz wybranych, pobliskich miejscowości !

Ruszamy z nową, korzystną promocją. Codzienna, bezpłatna dostawa na terenie całej Aglomeracji Warszawskiej!

Od teraz możemy zaoferować bezpłatną dostawę na terenie Warszawy oraz do pobliskich miejscowości (skontaktuj się z naszym konsultantem, żeby sprawdzić gdzie jeszcze dowozimy za darmo).

Codziennie rano, lub w innej – dogodnej dla Ciebie porze, nasz kurier dostarczy nasze pyszne dania prosto pod Twoje drzwi. Niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy biurze. To prawie jak śniadanie do łóżka!

Chcielibyśmy, żeby każdego ranka, zestaw FitDiet czekał pod Twoimi drzwiami, dlatego przy zamówieniu prosimy o podanie informacji, które ułatwią kurierowi odnalezienie i dotarcie do Twojego domu lub biura. W tym celu wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola w naszym formularzy internetowym lub po prostu – dasz znać naszemu konsultantowi.

Jesteś zainteresowany naszymi boxami z dostawą poza bezpłatny obszar uwzględniony w promocji? Skontaktuj się z nami i daj nam o tym znać! Prosimy o kontakt również w przypadku jakichkolwiek problemów z dostawą. Postaramy się je szybko rozwiązać!

FitDiet – codziennie u Ciebie w domu lub miejscu pracy!

Obszar darmowej dostawy

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszystkie informacje, komentarze (również te negatywne), sugestie oraz propozycje. W miarę możliwości będziemy starali się wdrażać zapropnowane propozycje tak, aby nasza dieta spełniała najwyższe wymagania.

Dane kontaktowe:

tel. +48 795 700 920
info@fitdiet.pl

Godziny otwarcia biura:
Poniedziałek – Piątek: 8:00-18:00

Nr konta:

mBank
31 1140 2004 0000 3702 7694 9982